shakhesbaghdad
مرحله نخست توزیع کتاب دایرکتوری صادرکنندگان ایران به عراق در نمایشگاه بین المللی بغداد
۲۳ آبان ۱۳۹۷
WhatsApp Image 2019-12-16 at 15.56.37(1)
نشست تجاری ایران و عراق در زمینه مواد غذایی و محصولات سوپرمارکتی برگزار شد
۲۵ آذر ۱۳۹۸

رونمایی از کتاب “دایرکتوری صادرکنندگان ایران به عراق” در کردستان عراق همزمان با سفر وزیر امور خارجه کشورمان به عراق

وزیر امور خارجه کشورمان در سفر خود به کشور عراق، به منظور تعمیق هرچه بیشتر روابط میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق به همراهی هیأت عالی‌رتبه سیاسی و اقتصادی با مقامات ارشد کردستان عراق دیدار و گفت‌وگو نمود.

سرکنسول ایران در اربیل با تأیید این مطلب که وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پس از انجام دیدارهای سیاسی و اقتصادی خود در اربیل رهسپار سلیمانیه خواهد شد، خاطرنشان کرد: سفر وزیر امور خارجه کشورمان به اربیل در رأس هیاتی عالی‌رتبه از مقامات سیاسی و اقتصادی و با همراهی فعالان حوزه تجاری و بازرگانی و مدیران شرکت های فنی و مهندسی به اقلیم کردستان، نشان از اهمیت ویژه این منطقه برای جمهوری اسلامی ایران دارد.

همزمان با این سفر، همایش بررسی راهکارهای توسعه روابط دوجانبه اقتصادی و بازرگانی جمهوری اسلامی ایران و اقلیم کردستان عراق که با حضور مقامات، تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی مورخ ۹۷/۱۰/۲۵ در اربیل برگزار شد، مورد توجه ویژه وزیر امور خارجه کشورمان بود.

فرصت مناسبی ایجاد شد تا در این همایش در حضور وزیر محترم امور خارجه کشورمان و مقامات عراقی و هیأت‌های تجاری دو کشور، از اولین “کتاب دایرکتوری صادرکنندگان ایران به عراق رونمایی شود. ارائه این کتاب با استقبال ویژه‌ای از سوی فعالان و دست‌اندرکاران اقتصادی هر دو کشور به خصوص کردستان عراق همراه بود.

لازم به ذکر است همایش اقتصادی بزرگی نیز بعد از ظهر روز سه‌شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۵ در سلیمانیه بدین منظور برگزار شد که این کتاب در این مراسم نیز ارائه و در اختیار فعالان اقتصادی کردستان عراق قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>