book pic
کتاب دایرکتوری صادرکنندگان ایران به عراق منتشر شد
۲۳ آبان ۱۳۹۷
رونمایی از کتاب “دایرکتوری صادرکنندگان ایران به عراق” در کردستان عراق همزمان با سفر وزیر امور خارجه کشورمان به عراق
۲۳ بهمن ۱۳۹۷

مرحله نخست توزیع کتاب دایرکتوری صادرکنندگان ایران به عراق در نمایشگاه بین المللی بغداد

shakhesbaghdad

چهل و پنجمین نمایشگاه بین المللی بغداد روز شنبه ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۷ با مشارکت ۵۳ شرکت از جمهوری اسلامی ایران و ۷۰ کشور جهان در حضور نخست وزیر عراق و سفیر ایران آغاز به کار کرد. «ایرج مسجدی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد غرفه ویژه شرکت های ایرانی را افتتاح کرد.

لازم به ذکر است در این دوره ۷۰ کشور جهان و ۲۰ شرکت از کشور عراق شرکت کرده اند. در این نمایشگاه که  به مدت ۹ روز از ۱۹ تا ۲۸ آبان ماه جاری ادامه دارد مرحله نخست توزیع کتاب دایرکتوری صادرکنندگان ایران به عراق انجام پذیرفت و مورد استقبال مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان در این نمایشگاه قرار گرفت.

مراحل بعدی توزیع این کتاب در ادامه روند کار، در بازارهای هدف تعیین شده در عراق و در تشکل های بازرگانی مربوطه و در مناسبت های مرتبط با هدف چاپ این کتاب، انجام خواهد پذیرفت که گزارش آن نیز متعاقبا در همین سایت به اطلاع خواهد رسید. با امید به رونق اقتصادی کشور عزیزمان.

 

 گزارش تصویری خلاصه ای از ارائه کتاب دایرکتوری صادرکنندگان ایران به عراق در این نمایشگاه، و برخی از شرکت های مشارکت کننده در دایرکتوری و حاضر در نمایشگاه:

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>